NANOBAUER MULTICOLOR

0,00 zł netto

Hybrydowy produkt 2w1, który jest doskonałym połączeniem farby i impregnatu. Środek odświeża lub całkowicie zmienia kolor. W przeciwieństwie do zwykłych farb ten preparat nadaje właściwości ochronne, dzięki którym wyroby zyskują odporność na wodę, olej, promieniowanie UV i inne negatywne warunki atmosferyczne.  Maskuje niedoskonałości, defekty i przebarwienia.  UWAGA:  Wysyłka po 25 czerwca 2021! 

Zastosowanie produktu: Preparat do stosowania tylko na zewnątrz pomieszczeń. Zaleca się aplikować na kostki brukowe chłonne oraz wyroby betonowe.

Wydajność: Produkt gotowy do użycia! Zużycie zależy od techniki aplikacji i od nasiąkliwości materiału impregnowanego. Standardowa wydajność: 100 - 180/m²

Sposób użycia: Przed zastosowaniem zapoznaj się z pkt. poniżej „Bezpieczeństwo i magazynowanie”! Przed każdym zastosowaniem wymieszaj dokładnie środek. Przed użyciem zawsze wykonaj próbę i sprawdź efekt! Zalecamy nakładać dwie warstwy preparatu, wałkiem lub pędzlem w odstępach od 2 do 6 godzin. Produkt nanoś tylko na czysty i suchy materiał. Nanosząc impregnat, materiał powinien dokładnie i równomiernie wchłonąć produkt. Materiał nie powinien mieć kontaktu z wodą przez około 8 godzin.

Bezpieczeństwo i magazynowanie:
Podczas aplikacji chroń drogi oddechowe, dłonie i oczy. Stosuj rękawice ochronne, maseczki ochronne i okulary!  Produkt trzymaj szczelnie zamkniętym i chroń przed dostępem dzieci i zwierząt. Unikaj kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Przed użyciem zaleca się zapoznanie z kartą techniczną preparatu. Przechowywać w zakresie temperatur 0 - 25°C
promo 5
Kolor Yellow